Knieje – Międzynarodowe Targi Myślistwa i Strzelectwa w Poznaniu 2017

W dniach 17-19 lutego 2017 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako wystawca na Międzynarodowych Targach Myślistwa i Strzelectwa w Poznaniu.

Zaprezentowaliśmy dużą ilość broni różnych typów i producentów. Zobaczyć można było broń myśliwską i sportową dostawców, którzy już na stałe zagościli w naszej ofercie jak: Mossberg, Chiappa, Remington, Uzkon, Khan, ale również całkiem nowych jak: włoska Brixia, australijski Lithgow Arms czy filipiński Armscor/Rock Island Armory. Od początku istnienia firmy AstroClassic na rynku broni i amunicji nieodłącznym elementem jej oferty jest broń kolekcjonerska. Nic więc dziwnego, że spora ilość jednostek z tej grupy znalazła się na stoisku.

Sporo do zobaczenia mieli również odwiedzający zainteresowani optyką. Na stoisku wystawione zostały lornetki, lunety celownicze i obserwacyjne, dalmierze, noktowizory, monookulary oraz kamery myśliwskie takich producentów jak: Fujinon, Vixen, Bresser, Weaver czy Sagittarius.

Nowym elementem na naszym stoisku w odniesieniu do Targów w zeszłym roku była wystawa broni krótkiej, która uzupełniła ofertę naszej firmy. Była to mieszanka broni kolekcjonerskiej oraz nowych pistoletów i rewolwerów.

Niezmiernie cieszy nas tak duże zainteresowanie jakim cieszyło się nasze stoisko. W niektórych momentach można było wręcz odnieść wrażenie, że przyjechaliśmy zbyt małą ekipą, ponieważ nie byliśmy w stanie odpowiedzieć naraz na pytania wszystkich chętnych którzy chcieli dowiedzieć się więcej o prezentowanych produktach. Na szczęście udało nam się “nie wypuścić” z naszego stoiska nikogo bez odpowiedzi na zadane pytania 🙂

Bardzo miłym akcentem imprezy była spora, jak na targi myślistwa i strzelectwa, ilość dzieci, które z wielkim zainteresowaniem, a czasami nawet zachwytem prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu obcowały z prawdziwą bronią.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym stoiskiem i bogatsi w nowe doświadczenia zapraszamy już na kolejne imprezy tego typu z naszym udziałem.

Dla nieobecnych i tych, którzy chcieliby sobie przypomnieć jak to wszystko wyglądało przygotowaliśmy foto-relację z naszego stoiska:

[supsystic-gallery id=’1′]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0