O nas

Szanowny Kliencie!

Witamy  w  firmie  ASTROCLASSIC,  która  od  1998  roku  oferuje  zaawansowany  sprzęt  optyczny  dla  użytkowników  profesjonalnych i półprofesjonalnych, wojska i policji, myśliwych i miłośników przyrody, a od roku 2012 także broń i amunicję. ASTROCLASSIC posiada hurtownie i własne sklepy w TARNOBRZEGU i POZNANIU oraz współpracuje ze sklepami w całej Polsce.

Firma jest wyłącznym przedstawicielem japońskiej marki FUJINON w Polsce. Lornetki tej firmy znajdują zastosowanie w policji i wojsku, spełniają wymagania NATO i są używane w wielu armiach świata. Oferta obejmuje modele o różnych zastosowaniach, aż po największą na świecie nocną lornetkę 40 x 150 ED. Światowy prymat wiedzie FUJINON w sektorze lornetek ze stabilizacją obrazu oraz lornetek ze wzmacniaczami światła resztowego.

Jako przedstawiciel japońskiej firmy optycznej VIXEN, firma ASTROCLASSIC oferuje najwyższej klasy optykę tej marki: lunety celownicze i obserwacyjne oraz lornetki o bardzo wysokiej transmisji światła.

W dziedzinie myślistwa i strzelectwa sportowego sukcesywnie uzupełniamy ofertę o nowe modele markowej broni (sztucery powtarzalne i samopowtarzalne, strzelby śrutowe różnych typów oraz broń kombinowaną), repliki broni historycznej oraz autentyczne modele wojskowe przeznaczone dla kolekcjonerów. Reprezentowane w Polsce marki broni to m.in.: MOSSBERG, REMINGTON, DIAMONDBACK, HOWA, BRIXIA, MARLIN, KHAN ARMS, CHIAPPA, FRANCOLIN.
Sklep myśliwski Astroclassic oferuje szeroki wachlarz  broni myśliwskiej jak i akcesoriów przeznaczonych do strzelectwa takich jak: lunety celownicze, amunicję, komponenty do elaboracji, zestawy do czyszczenia, latarki, magazynki

Firma dostarcza produkty bezpośrednio do służb mundurowych, sklepów strzeleckich i myśliwskich, ponadto posiada dwa własne sklepy stacjonarne z bogatą ekspozycją – w Tarnobrzegu i Poznaniu. Produkty dla rynku profesjonalnego prezentowane są na stronie www.astroclassic.pl

Od początku swojego istnienia firma ASTROCLASSIC oferuje zaawansowane rozwiązania optyczne i bierze udział w największych projektach obserwatoriów w kraju. Będąc autoryzowanym przedstawicielem japońskiej VIXEN oferuje zaawansowane rozwiązania optyczne do obserwacji astronomicznych, CORONADO – do obserwacji Słońca, GSO – do amatorskich obserwacji nieba, BRESSER, SAGITTARIUS – sprzęt amatorski i edukacyjny: teleskopy, lunety, lornetki przyrodnicze i żeglarskie, mikroskopy i lupy. Pełna oferta tych produktów znajduje się w sklepie internetowym dla użytkowników amatorów www.astrozakupy.pl 

W branży amatorskiej firma ASTROCLASSIC współpracuje z wieloma sklepami w kraju oraz licznymi sklepami internetowymi i agencjami reklamowymi, dla których stanowi niezawodną bazę dostawczą.

0