Karabin samopowtarzalny ANDERSON AM-15 M-LOK kal. 5,56mm NATO/.223 Rem., RF85, z mag. 10-nabojowym

5 900,00  z VAT

SKU: ANBRB2K869A006R Kategorie: ,

Kup u nas:

    Magazyn Tarnobrzeg
    Magazyn Poznań
(✅ - dostępny ⛔ - niedostępny)

lub:

Zamów do wybranego sklepu
Produkt koncesjonowany - dostepny tylko na pozwolenie.

Broń samopowtarzalna oparta na niezawodnym karabinie wojskowym M16/M4, należącym do rodziny Armalite (AR). Półciężką lufę wykonano ze stali marki 4150 (Chrome Moly Vanadium – z dużą zawartością chromu, molibdenu i wanadu). Dzięki krótszej lufie (406 mm) broń jest bardziej portatywna; łatwiej ją też przewozić w pojazdach. Krótki skok gwintu (1:8″) pozwala na celne strzelanie ciężkimi pociskami, nawet o masie 4,99 g.

Teleskopowa kolba ogranicza gabaryty broni, pozwala też na dostosowanie długości osady do indywidualnych wymagań strzelca. Grzbiet kolby prowadzony jest na jednej linii z lufą, ogranicza to podrzut i ułatwia szybkie powtórne naprowadzenie broni na cel.

Urządzenie wylotowe ogranicza odrzut, podrzut lufy oraz płomień. Niska szyna montażowa Picatinny pozwala na łatwe osadzenie celownika optycznego lub kolimatora. Broń jest wyposażona w dosyłacz zamka; zwiększa to pewność działania w warunkach silnego zanieczyszczenia.
Karabin nadaje się przede wszystkim do sportowych strzelań dynamicznych.

Kompatybilny system M-LOK ułatwia osadzenie dodatkowego oprzyrządowania.
RF85 oznacza, że karabin wyprodukowano w specjalnej nanotechnologii. Takiej broni nie trzeba smarować (oliwić). Tarcie części mechanicznych (w stosunku do klasycznej broni typu M16) zostało ograniczone o 85%, . Proces RF85 przyspiesza przeładowanie (o ok. 23 %), zwiększa też trwałość podzepołów stalowych. Dzięki RF85 żywotność lufy została poprawiona o ok. 40 %. Czyszczenie broni wykonanej w technologii RF85 można przeprowadzać wyłącznie za pomocą ciepłej wody i mydła. 
Typ przeładowania

samopowtarzalna

Kaliber

5,56mm NATO/.223 Rem.

Kraj pochodzenia

USA

Producent

Anderson

Typ broni

karabin

Materiał

stal węglowa

Wyposażenie dodatkowe

hamulec wylotowy

Typ lufy

standardowa

Masa [g]

3070

Długość lufy

419mm/16"

Długość całkowita [mm]

921

Magazynek - pojemność [szt.]

30

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Karabin samopowtarzalny ANDERSON AM-15 M-LOK kal. 5,56mm NATO/.223 Rem., RF85, z mag. 10-nabojowym”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1