Dane techniczne

Producent

NikkoStirling

Luneta celownicza NikkoStirling DIAMOND Long Range 6-24x50 ill, HF (30MM)

1 390,00 

Dostępność: Na stanie

Wysyłka:
Koszt dostawy:
Zamówienia złożone
do godz. 12:00 wysyłamy
w tym samym dniu
Darmowa wysyłka!

SKU NSLUNDSI62450LRHF Kategoria Tag

Stan magazynowy

Magazyn Tarnobrzeg
Magazyn Poznań

Opis

Celownik optyczny australijskiej firmy Nikko Stirling, przeznaczony do celów łowieckich i sportowych. Duże krotności maksymalne (20 – 24 x) umożliwiają polowanie na małe drapieżniki na granicznym dystansie. Optyka zbudowana jest w technologii “monotube” czyli z korpusem jednoczęściowym. Średnica tubusu wynosi 30 mm. Optyka jest wypełniona neutralnym gazem, zabezpieczającym szkła przez zaparowaniem.

Soczewki pokryte są wieloma powłokami przeciwodblaskowymi III generacji typu ETE Microlux. Ich zadaniem jest zmniejszenie odbić i ograniczenie strat na poszczególnych soczewkach. Skutkuje to poprawą przepuszczalności światła i lepszą jasnością.

Optyka jest odporna na mgłę i wilgoć. Wieże są blokowane, wprowadzenie nastaw wymaga ich podniesienia. Celowniki mają system RTZ (Return to Zero, powrót do zera) na obu bębnach regulacyjnych. Precyzyjna siatka celownicza typu HF (Hold Fast) umożliwia wybieranie poprawek na zniżenie (opad), ruch celu i wiatr. Optyka sprawdza się także w strzelaniach długodystansowych (Long Range).

 

Gwarancja Nikko Stirling

Rejestracja wymagana dla dożywotniej gwarancji:

Warunki gwarancji –  http://www.nikkostirling.com/content/warranty.html
Formularz rejestracji produktu – http://www.nikkostirling.com/content/productreg.html

0

Luneta celownicza NikkoStirling DIAMOND Long Range 6-24x50 ill, HF (30MM)