Pistolet pneumatyczny CHIAPPA FAS6004 Match kal. 4,5mm

2 800,00 

Brak w magazynie

Email when stock available

SKU: CHBR440041 Kategoria:

Kup u nas:

    Magazyn Tarnobrzeg
    Magazyn Poznań
(✅ - dostępny ⛔ - niedostępny)

Produkt dostępny na zamówienie
Kliknij poniżej w 'Zapytaj o produkt', aby zamówić

Jednostrzałowy pistolet sportowy, nadający się zarówno do treningu jak i strzelań wyczynowych. Napęd dla śrutu stanowi powietrze sprężone przed strzałem. System PCA (z ang. Pre Charged Air) łączą cechy zaawansowanych technologicznie wiatrówek PCP oraz niedrogich wiatrówek sprężynowych. Śrut wystrzeliwany jest zawsze ze stałą prędkością. Podczas strzału nie występują dodatkowe wstrząsy, co zapewnia stabilność wyników. Broń posiada pełną regulację mechanizmu spustowego. Pozwala to ustawić charakterystyki spustu pod indywidualne potrzeby każdego strzelca. Długa, gwintowana lufa (190,5 mm), znaczna masa pistoletu (0,9 – 0,95 kg) oraz dobre przyrządy celownicze pozwalają na osiąganie wysokich parametrów skupienia. Szczerbina jest regulowana w obu płaszczyznach.

Pistolet nadaje się także dla treningu funkcjonariuszy służb mundurowych, zarówno na etapie wstępnym jak i zaawansowanym.

Wersja FAS 6004 Match dysponuje ergonomicznym uchwytem z poprawionym kształtem dla osób o średnich lub dużych dłoniach..

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem na posiadanie wiatrówki o energii kinetycznej śrutu mniejszej od 17 J nie jest wymagane pozwolenie.

Broń jest dostępna w wolnej sprzedaży, dla osób powyżej 18 roku.

Opis na stronie producenta 

Katalog Chiappy do pobrania TUTAJ.

Producent

Chiappa

Kraj pochodzenia

Włochy

Typ broni

pistolet

Magazynek - typ

wymienny pudełkowy