Sztucer powtarzalny HOWA 1500 Mini Action EXCL kal .223 Rem., lufa 508mm

3 750,00  z VAT

SKU: HOBRHMXL223B Kategoria:

Dostępność

    Magazyn Tarnobrzeg
    Magazyn Poznań
(✅ - dostępny ⛔ - niedostępny)
Produkt koncesjonowany - dostepny tylko na pozwolenie.

Repetier produkcji japońskiej oparty na nowym systemie Mini Action (MA). MA charakteryzuje się skróconym zamkiem i komorą zamkową. Obniża to masę broni oraz skraca czas przeładowania. Kute na zimno lufa i komora zamkowa zapewniają dużą wytrzymałość i trwałość całej konstrukcji. Ciężka varmintowska lufa zapewnia dużą sztywność i niskie wibracje wylotu. Poprawia to parametry skupienia. Czterotaktowy zamek ślizgowo – obrotowy funkcjonuje lekko i cicho. Nowoczesny, regulowany mechanizm spustowy typu H.A.C.T to zupełnie nowa klasa wśród spustów fabrycznych. Trójpozycyjny bezpiecznik pozwala na rozładowanie sztucera także w pozycji pośredniej, zabezpieczonej. Otwory gazowe w zamku i komorze zamkowej podnoszą poziom bezpieczeństwa strzelca w przypadku użycia wadliwej amunicji. Zastosowano regulowane łoże taktyczne z kolbą składaną. Nagwintowany wylot lufy pozwala na zastosowanie modulatora bądź tłumika płomienia. Howa M1500 MA EXCL to idealna broń do strzelań wyczynowych oraz na drapieżniki i sarny. Sprawdzi się także w regularnym treningu strzeleckim. Wymienny magazynek mieści 10 sztuk amunicji.

Każdy sztucer firmy Howa zapewnia wysokie parametry skupienia – minimum 1 MOA/100 m, przy amunicji fabrycznej typu Match. Dostępne są jednoczęściowe, stalowe szyny montażowe na celownik optyczny.

Do broni rekomendowane są naboje z pociskami o masach 4,5 – 4,99 g. Bardzo dobre wyniki skupienia zapewnia amunicja z ciężkimi pociskami typu HPBT firm GGG, Lapua oraz Sellier & Bellot.

Marka

Howa

Producent

Howa

Typ przeładowania

powtarzalna

Kraj pochodzenia

Japonia

Materiał

stal węglowa

Wykończenie

oksyda – mat

Ilość bruzd w lufie

4

Typ broni

sztucer

Kaliber

.223 Rem.

Osada

tworzywo sztuczne

Długość lufy

508mm/20"

Skok gwintu [cale]

1:8

Długość całkowita [mm]

1010

Masa [g]

3290

Magazynek - pojemność [szt.]

10

Magazynek - typ

wymienny, pudełkowy, dwurzędowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sztucer powtarzalny HOWA 1500 Mini Action EXCL kal .223 Rem., lufa 508mm”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz lubić także…

1