Sztucer powtarzalny MOSSBERG Patriot Predator kal. 6,5 Creedmoor, Cerakote, Camo

3 150,00 

Email when stock available

SKU: MSBR28046 Kategoria:

Dostępność

    Magazyn Tarnobrzeg
    Magazyn Poznań
(✅ - dostępny ⛔ - niedostępny)
Produkt dostępny na zamówienie
Kliknij poniżej w 'Zapytaj o produkt', aby zamówić

Produkt koncesjonowany - dostepny tylko na pozwolenie.
Repetier Mossberg Patriot Predator został opracowany w 2018 roku. Broń stanowi zmodyfikowaną odmianę sztucera Patriot, a ten wywodzi się z popularnego ATR. Nowy repetier został wyposażony w wymienny magazynek oraz spiranie skręcany zamek czterotaktowy.  Długa szyna Picatinny, osadzona na górnej powierzchni komory zamkowej pozwala na łatwy montaż zarówno celownika optycznego jak i nasadki noktowizyjnej – wystarczy dokupić same obejmy. Kanelowana lufa bez mechanicznych przyrządów celowniczych ułatwia odprowadzanie ciepła i zmniejszą masę  broni. Regulowany mechanizm spustowy LBA daje możliwość ustawienia siły spustu pod indywidualne wymagania każdego strzelca.

Broń jest wyposażona w nagwintowany wylot lufy, umożliwia to osadzenie na niej tłumika płomienia lub hamulca wylotowego. Osada syntetyczna jest wykończona w nowoczesnym kamuflażu TTS (True Timber Strata) natomiast części metalowe zabezpieczone są pokryciem Cerakote Brown, atrakcyjnym wizualnie i bardzo odpornym na rdzę czy ścieranie.

Nowoczesny nabój  6,5 Creedmoor jest stosowany przez strzelców wyborowych i snajperów US Army. Zastępuje w tej roli  .308 Winchester. Pociski kalibru 6,5 mm cechują się wysokim współczynnikiem balistycznym BC i zachowują  dobre parametry energetyczne oraz celność nawet na dystansach zbliżonych do 1000 – 1200 metrów! Odrzut broni jest słabszy o 40 % niż .308 Win. 

Marka

Mossberg

Producent

Mossberg

Typ przeładowania

powtarzalna

Kraj pochodzenia

USA

Typ broni

sztucer

Wykończenie

Cerakote Brown

Materiał

stal węglowa

Kaliber

6,5 Creedmoor

System zamka

czterotaktowy zamek ślizgowo – obrotowy

Typ lufy

standardowa

Gwint na końcu lufy

5/8″24

Masa [g]

3178

Długość lufy

560mm/22"

Długość całkowita [mm]

1060

Magazynek - pojemność [szt.]

5

Magazynek - typ

wymienny, pudełkowy, dwurzędowy

Możesz lubić także…

1